Kur dashuria për Kombëtaren nuk njeh limite, shikoni sakrificën e çmendur të tifozit shqiptar

| 19:40
SHPËRNDAJE

Dashuria për Kombëtaren nuk njeh limite! Këtë gjë e vërteton më së miri, tifozi shqiptar Gerasimos Fetsanin!

al-696x462

5 ditë udhëtim në 4 shtete të ndryshme dhe plot 3500 kilometra të përshkruara vetëm e vetëm për të qenë pranë Kombëtares dhe për të mbështetur djemtë kuqezinj të cilët mbajnë veshur me krenari fanellën kuqezi.

Tifozi i Kombetares

Gjumi? E kujt i intereson gjumi, kur bëhet fjalë për dashurinë e pashtershme për Kombëtaren kuqezi.

tifozi

Si Gersiamo ka shumë e shumë tifozë të tjerë, të cilët bëjnë një sakrificë të jashtëzakonshme për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.