“Kur ai më kërkon foto nudo…”- Oriola Marashi publikon foton dhe ndez rrjetet sociale

| 12:17
SHPËRNDAJE

Oriola Marashi është ndër modelet më të komentuara shqiptare. Bukuroshja njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotot provokuese që poston rregullisht në rrjetet sociale. 

marashi]

Së fundmi Oriola godet me një publikim “hot”: “Kur ai më kërkon foto nudo”, shkruan modelja duke i bashkangjitur një foto që nxjerr në pah format e saj bombastike.

oriola-marashi5

Kujtojmë që Oriola Marashi është në një lidhje me futbollistin e Kombëtares, Eros Grezda.

Oriola hot

roi

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.