Kundërshtuan dhe fyen policët, arrestohen dy të rinj nga Laçi

| 19:56
SHPËRNDAJE

Policia e Qarkut të Lezhës ka arrestuar ditën e sotme dy të rinj të mosha 22 dhe 19 vjeç, pasi nuk u janë bindur efektivëve të policisë.

Foto Ilustruese

Madje, dy të rinjtë, Nikolin Prenga dhe Emanuel Malçi, të cilët po lëviznin me një mjet “Citroen” kanë kundërshtuar dhe fyer efektivët e policisë.

Pas arrestimit, polica kreu testet e alkoolit, të cilat rezultuan pozitive te drejtuesi i mjetit, Emanuel Malçi. 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.