Kunata bëhet xheloze për gruan e vëllait, nuk do e besoni çfarë i bëri

SHPËRNDAJE

Një nuse e re e cila jetonte me prindërit e burrit duket se ka bërë shumë xheloze kunatën e saj.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri i saj jetonte në Zvicër dhe sa herë që vinte në Shqipëri i sillte dhurata.

Por veprimet e vëllait të saj duket se e kanë bërë shumë xheloze motrën e cila i ka grisur të gjitha fustanet dhe më pas e ka dhunuar. Është dashur ndërhyrja e pjesëtarëve të familjes për të shuar sherrin me tyre.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.