Kukësi bën gati goditjen e radhës, piketon ish-mesfushorin e Partizanit

SHPËRNDAJE

Ish-mesfushori i Partizanit, Mentor Mazrekaj, është shumë pranë rikthimit në Kategorinë Superiore. Sipas “gazetasheshi.com”,  29-vjeçari nga Prishtina është kontaktuar nga Kukësi dhe pritet t’i bashkohet verilindorëve.

Mazrekaj stervitje

Mazrekaj së fundmi ishte pjesë e Prishtinës së Mirel Josës, por nuk luajtur për shkak të disa problemeve. Kategorisa Superiore është një njohje e vjetër e ish-mesfushorit të Partizanit, ndaj edhe Kukësi mund të jetë destinacioni i tij i radhës.  Në ditët e ardhshme, pritet që marrëveshja të konkretizohet. Gjithçka do të varet nga trajneri Cungu, është ai që do të jap OK-in për këtë futbollist.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTherja me thikë në Shkodër, autori ende në kërkim, familja e tij largohet nga shtëpia. Ç'ndodhi sot në banesën e viktimës
Artikulli tjetërFOTO/ Një tifoze speciale për Higuain, por “Pipita” e zhgënjen në debutim

S'KA KOMENTE

Comments are closed.