KUJDES PAMJE TË RËNDA/ Del video e aksidentit fatal në Elbasan! 27-vjeçarja përplaset nga makina me shpejtësi

| 19:27
SHPËRNDAJE
 

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën 27 –vjeçares, Miranda Dashëhana më datë 12 tetor të këtij viti. Panorama.al ka siguruar pamjet e aksidentit të tmerrshëm.

Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit të Elbasanit, ky 27-vjeçarja sëbashku më motrën e saj po kalonin rrugën.

Pamjet janë filmuar nga kamerat e sigurisë së një karburanti në zonë, ku fatkeqësisht vajza e re merret përpara nga një automjeti tip Volkswagen, që drejtohej nga shtetasi me inicialet. G.A nga Elbasani. Ky i fundit nuk ka arritur të frenojë në kohë, ndërkohë që motra e Miranda Dashëhanës ka arritur të shpëtojë mrekullisht, pasi ishte një hap para.

Pamjet e këtij aksidenti publikohen nga gazeta për të dhënë një mesazh sensibilizues për qytetarët.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.