Kujdes! 7 gënjeshtrat që thonë më së shpeshti meshkujt

SHPËRNDAJE

Gënjeshtrat mund të jenë të përgatitura në mënyra të ndryshme por edhe për shkaqe të ndryshme, mirëpo këto janë ato 7 gënjeshtra të cilat më së shpeshti mashkulli ia thotë femrës për të dalë nga vështirësitë, në mënyrë që të mos e lëndojë partneren.

Couple-argue

Mirëpo femrat e dinë se ato janë gënjeshtra dhe edhe pse janë të bardha, gënjeshtra e thënë në fytyrë dhemb.

Vetëm për ty fantazoj

“Gjithmonë vetëm për të fantazoj dhe mendoj”. Femrat e dinë që kjo nuk është e vërtetë sado që mashkulli të përpiqet ta bindë apo e kundërta. “Si mund të të shkojë mendja që unë të mendoj për ndonjë tjetër?”.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kujdes-7-genjeshtrat-qe-thone-me-se-shpeshti-meshkujt/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.