Ku po i kalon pushimet Taulant Balla. Publikon foton me…

| 22:53
SHPËRNDAJE
 

Pas mbylljes së sesionit parlamentar më 30 korrik, kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka zgjedhur të kalojë pushimet në jug të vendit.

Duket se peshkimi është një nga pasionet e Ballës. Ai ka publikuar një foto, ku ka kapur një peshk rreth 1.2 kg.

5e1dbf09-4740-474d-be43-bebff9d5de47

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.