Kthehet befas në stërvitje, tifozët kërkojnë t’i jepet “7” e Ronaldos

SHPËRNDAJE

Fabio Koentrao është kthyer përsëri në stërvitje me Realin e Madridit pas një mungese shumë të gjatë. Të shumtë janë ata që janë gëzuar që ai është shëndoshë e mirë pas mos shfaqjes së gjatë tij.

dfghfhf

Megjithatë tifozët në shumicën e rasteve e kanë tallur portugezin me komente në postimin që ai bëri në rrjetin socila “Twitter”. “Legjenda vazhdon” shkruan njëri prej fansave megjithatë nuk ishte vetëm ky koment. Ka pasur edhe komente të tjera ironizuese si “Blerja e madhe e Real Madrid je ti” apo edhe “Jepini 7-ën e Ronaldos”.

407953_TS_23-08-18_1215994366_

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRrëfimi i Visar Zhitit: Takimi në SHBA me Arshi Pipën, biseda për letërsinë dhe burgun
Artikulli tjetërREPORTAZH/ Ndryshimi i kufijve nuk sjell shkop magjik në jetën e shqiptarëve të Serbisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.