Kryesia ekzekutive e LSI emëron sekretarin për pushtetin lokal

| 17:47
SHPËRNDAJE
 

Në kuadër të riorganizmit dhe zhvillimit të zgjedhjeve ne strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka zgjedhur sekretarin e pushtetit lokal.

Petrit-Sina

Në mbledhjen e sotme, kjo partia ka emëruar në këtë post Petrit Sinën.

Sina ka drejtuar më herët Bashkinë e Beratit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.