Kryeministri Rama zbulon dhuratën e marrë nga Juventusi për mandatin e tretë, ngacmon interistët: Kini respekt për…

May 9, 2021 | 11:39
SHPËRNDAJE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka thënë hapur se është një tifoz i Juventusit, teksa nuk munde të mungonte dhe urimi nga klubi bardhezi, pas mandatit të tretë të fituar.

184109061_10158748252431523_6710336002369017013_n

Në faqen e tij, Rama ka zbuluar urimin nga klubi italian, që i ka dhuruar atij një bluzë të skuadrës, me numrin 3, ku qëndron i shkruar emri Edi. Nuk mungon edhe një ngacmim për tifozët e Interit nga kryeministri, që prek edhe opozitën duke thënë se duhet të kenë respekt për të humburit.

Postimi i Ramës:

Ja edhe urimi nga Juvja për Mandatin e Tretë

*ju interistat silluni mirë se jeni kampionë tani, merrni shembull nga unë, kini respekt për të mundurit

183585244_10158748252811523_1684699054666674756_n

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/