Kryemadhi: LSI është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë

Apr 7, 2021 | 20:57
SHPËRNDAJE

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar këtë të mërkurë një takim me kryetarët dhe sekretarët e kësaj force politike në Bashkinë e Tiranës.

kryemadhi1

Takimin Kryemadhi e ka bërë publik me anë të një story në instagram. Ajo shkruan se LSI është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë. Të 11 deputetët shprehet ajo do të jenë mbështetje për të gjithë qytetarët.

Postimi i plotë:

#Takimorganizativ

#VOTO6LSI

LSI është gati për 11 mandate në Tiranë. 11 deputetë që do të jenë mbështetja juaj për punësimin, zhvillimin ekonomik e social. Ata do të çojnë përpara misionin #SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ

LSI

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.