Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në politikë. Ja çfarë do t’i bëjnë ato Shqipërisë

| 18:54
SHPËRNDAJE
 

Për kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi vendi ka më shumë nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje.

kryemadhiNë një status në Facebook, Krymadhi postoi takimin që Erisa Xhixho kishte zhvilluar me gratë e njësisë numër 1 në zonën e Ali Demit.

“Ne kemi nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje. Ato gra do ta përmirësojnë Shqipërinë, për ta kthyer në një vend ku të gjithë ndihen si në shtëpinë e tyre”, shkruan Kryemadhi në Facebook.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.