“Kryebashkiakun e Elbasanit e kanë bërë peshk në dru”, Berisha publikon mesazhin: E rrahu banda e Bashkisë se nuk iu bind dhëndrit të …

| 18:27
SHPËRNDAJE
 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari digjital, i cili shkruan se kreu aktual i Bashkisë së Elbasanit, Gledjan Llatja është rrahur rreth një javë më parë.

llatja

Qytetari shkruan se dhuna ndaj kryebashkiakut Llatja ka ardhur pasi nuk i është bindur urdhrave të dhëndrit të ish-kryebashkiakut, Qazim Sejdini.

Denoncimi i plotë

Rrifet dhe behet peshk ne dru narkokreu monist i bashkise te Elbasanit!

Lexoni denoncimin e qyretarit dixhital. sb

Pershendetje doctor Berisha po te percjell nje lajme nga Elbasani jone i bukur kryetarin e bashkis Gledjan llatja e ka ber peshke ne dru para nje jave nga vet bandad e beshkis sepse nuk eshtë bindur urdhrave te dhendrit te Qazim sejdinit.. te lutem anonim se jane shum te rrezikshem per ne qe jetojme ne Elbasan..te pershendes..

Berisha

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.