Kritikuesit i thonë se “po plaket”, por Adriana Matoshi merr “propozimin” për martesë nga i dashuri i saj 19 vite më i ri. Futbollisti afrikan …

Apr 7, 2021 | 12:49
SHPËRNDAJE

Rrjetet sociale kanë “shtrembëruar” realitetin dhe shumë njerëz përdorin programe të ndryshme për të modifikuar imazhet e tyre në mënyrë që të jenë të pranueshëm nga të tjerët.

adriana matoshi (5)

Mirëpo, me Adriana Matoshin nuk ndodh kështu! Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, jo vetëm që publikon foto të pamodifikuara, por u përgjigjet sinqerisht të gjithë atyre që e kritikojnë.

adriana matoshi (6)

Së fundmi ajo vendosi të publikojë një foto të vetes me anë të së cilës i është përgjigjur të gjithë atyre që i thonë se po plaket.

adriana matoshi (4)

Në një foto disa më shkruajtën: ‘Sa keq po plakesh, je e tmerrshme’. Ajo që ndodh, më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale.

Unë jam 41, e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”, ishin fjalët e Matoshit.

adriana matoshi (1)

Por, vëmendjen e mori komenti i të dashurit të saj, Keith Groeneveld.

adriana matoshi (1)

Futbollisti afrikan, i cili është 19 vite më i ri se aktorja, i komentoi me anë të emoji-t të një unaze prej diamanti, pra duke e propozuar për martesë.

adriana matoshi (3)

Dhe përgjigja e Adrianës ishte: “PO!”.

adriana matoshi (10)

Nuk dihet ende nëse martesa është në planet e afërta të çiftit, megjithatë, ata po e shijojnë shumë romancën krah njëri-tjetrit.

adriana matoshi (1)

Adriana është nënë e katër fëmijëve, më i madhi nga të cilët është 20 vjeç. Ajo ka treguar më parë se të katërt e kanë pritur mirë lidhjen e saj dhe se e kanë mbështetur.

adriana matoshi keith albert (6) adriana matoshi (1)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.