Kristi Qose shënon gol spektakolar, i jep barazimin skuadrës së tij

SHPËRNDAJE

Krisiti Qose duket se është në formën e tij më të mirë për momentin. Lojtari vazhdon të bëhet protagonist me skuadrën e tij Ruzhomberok. Lojtari ka arritur të shënojë sot në barazimin që skuadra e tij mori përballë skuadrës së Dunjasta Streda.

sdfhfh

Goli mund të quhet padiskutim spektakolar duke parë mënyrën perfektë të ekzekutimit si dhe distanca nga është gjuajtur. Ishte ky goli i cili i dha barazimin skuadrës së tij dhe në fund vulosi rezultatin e ndeshjes.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.