Krimi në Gjirokastër/ “E vrava”- Autori mori në telefon familjarët pas ngjarjes, dyshohet se…

| 18:17
SHPËRNDAJE
 

Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim saraçi.

Mësohet se ai dhe viktima kanë qenë duke udhëtuar së bashku në kamionçinën e këtij të fundit, ndërsa ka qenë një konflikt i çastit që çoi në vrasjen e Saraçit.

1596641309_polican
foto ilustrim

Pas ngjarjes, autori, me origjinë nga Derviçani i Dropullit, ka marrë në telefon familjarët e tij, ku i ka bërë të ditur se ka vrarë 57-vjeçarin.

Kanë qenë pikërisht familjarët e autorit ata që kanë shkuar të parët në vendngjarje dhe kanë gjetur trupin e pajetë të Saraçit.

Autori dyshohet të ketë marrë plagë pas konfliktit me 57-vjeçarin, ndërsa po bëhet krehja e zonës për gjetjen e tij

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.