Krenare për Shaqirin e Xhakën, Rita dhe Dua i tregojnë botës flamurin e Shqipërisë e Kosovës

SHPËRNDAJE

Dy futbollistët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë yjet që tërhoqën mbrëmë vëmendjen e të gjithëve, të shqiptarëve, të serbëve, të mediave të huaja apo edhe shumë personazheve VIP teksa shënuan gol kundër Serbisë.

dua rita

Të shumtë ishin ata që treguan plot krenari fitoren e Zvicrës kundër Serbisë dhe shqiptarët u ndjenë sikur në vend të Zvicrës po luante Shqipëria. Kjo pasi në këtë ndeshje ishin edhe katër futbollistë shqiptare.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/krenare-per-shaqirin-e-xhaken-rita-dhe-dua-i-tregojne-botes-flamurin-e-shqiperise-e-kosoves/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Grabitet pika e transferimit të parave në Lezhë, ja sa para kanë marrë
Artikulli tjetërSituata në Grupin E, ja si kalojnë më tej Brazili dhe Zvicra

S'KA KOMENTE

Comments are closed.