“Krenarë dhe të lumtur për ftesat nga Kombëtarët”, ekipi kroat uron dy prurjet e Edi Rejës

Mar 12, 2021 | 16:37
SHPËRNDAJE

Enis Çokaj dhe Sherif Kallaku, janë dy lojtarët e ri të ftuar nga trajneri i kombëtarësm, Edi Reja, për sfidat që Shqipëria do zhvillojë në fundin e marsit ndaj Andorras, Anglisë dhe San Marinos të vlefshme për grupet kualifikuese të botërorit Katar 2022.

Kallaku

Ekipi ku luajnë dy shqiptarët, Lokomtiva e Zagrebit me anë të një postimi në faqen e tyre zyrtare shprehen të lumtur për ftesat e kombëtares ndaj lojtarëve të tyre duke u uruar fat me fanellat Kombëtare.

Lokomotiva

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/