“Krah për krah dhe të qeshur”, vajza e Xhevdet Ferit publikon foton bardh e zi: O kapiteni im!

| 17:56
SHPËRNDAJE

Pasditen e djeshme, në moshën 59-vjeçare ndërroi jetë një nga ikonat e kinematografisë shqiptare, Xhevdet Ferri. Ikja e tij, në moshë kaq të re trishtoi gjithkënd, pasi Xhevdeti me dhjetëra rolet e tij ishte futur në shtëpinë e gjithkujt prej nesh, duke lënë pas gjurmë.  

xhevdet feri familj e

Sot, atij Xhevdet Ferri u përcoll për në banesën e fundit dhe miq, familjarë, shokë dhe kolegë vendosën që ta përcillnin me një duartrokitje.

Vajza e tij, Bora, ka ndarë me ndjekësit e saj dhimbjen, duke publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto bardhë e zi.

Në foton e saj Bora shihet pranë të atit, ulur në një tavolinë dhe krahas saj shkruan: “O kapiten, kapiteni im”.

bora feri xhevdet feri marigo xhevdet feri xhevdet feri homazhe

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.