KQZ miraton listat për deputetë të PS-së dhe LSI-së

Mar 16, 2021 | 18:04
SHPËRNDAJE

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar listën shumëemërore të kandidatëve të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit.

KQZ

Sipas kreut të këtij institucioni, Ilirjan Celibashim  lista është në përputhje me përcaktimet ligjore.

Gjithashtu, KQZ ka miratuar edhe listën e kandidatëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

© Panorama.al

Te lidhura