Kovaç frikë nga Hofenhaimi, vendos mur në stërvitje

SHPËRNDAJE

Java anti-Hofenhaim ka filluar ditën e hënë për skuadrën e Bajernit që tani ka vetëm një ditë në dispozicion.

kovac

Trajneri Niko Kovaç po përgatitet me kujdes për sfidën hapëse të Bundesligës që do të vërë përballë dy skuadra shumë të mira si kampionët e Bajernit dhe Hofenhaimin. Në fushën stërvitore të bavarezëve ka rënë një sy një mur i madh rrjete i krijuar për të mbuluar fushën e blertë.

bajern murri

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPas Tiranës, tjetër tërmet goditi sot vendin. Ja ku u zhvendos epiqendra dhe sa ballë ishte
Artikulli tjetërPart-time nga halli, Shqipëria me normën më të lartë në Ballkan të nënpunësimit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.