Korrespondenti i Beogradit largohet nga Top Channel: Ika sepse…

SHPËRNDAJE

Një tjetër gazetar është larguar nga televizioni kombëtar Top Channel.  Vetëm para pak ditësh ‘Pasdite në Top Channel’ ndryshoi moderatoren teksa Jonida Shehu, la përfundimisht programin dhe tha se ka shkëputur çdo kontakt me televizionin.

Lajmin e lexoni te linku: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/korrespondenti-i-beogradit-largohet-nga-top-channel-ika-sepse/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPranimi i refugjatëve, Trump nënshkruan urdhër ekzekutiv me rregulla rrepta vetëm për 11 shtete
Artikulli tjetërShpërthimi ndaj gazetarëve, Rama nuk tërhiqet: Askush s’ më ndalon dot mua të...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.