Koronavirusi në Greqi, arrin në 17 numri i viktimave, sa janë të infektuar

| 10:59
SHPËRNDAJE

greqi viktim koronavirus

Arrin në 17 numri i viktimave të prekur nga koronavirusi në Greqi.

“Skai.gr” bën me dije se viktima e fundit është një 64-vjeçar që humbi jetën në Spitalin Universitar të Patras.

Ekspertët thonë se ai ishte i intubuar prej 11 ditësh, por sot humbi betejën me jetën.

Më herët një 78-vjeçar i cili ishe shtrua në spital në Sotiria humbi jetën në 5:30 të mëngjesit të së hënës.

Deri në këto momente, në Greqi janë 624 persona të prekur me COVID-19.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.