Konkurrenti i shkon me paruke në emision, Renato Mekolli shpërthen në të qeshura (Video)

| 12:44
SHPËRNDAJE

Renato Mekolli i është rikthyer “Hell’s Kitchen” pas deklaratësh së tij të mëparshme se do ta linte emisionin në mes të sezonit e të largohej.

Emisioni i gatimit si rrallë herë ka patur edhe të qeshura. Shkak u bë një nga konkurrentët i cili erdhi në emision me paruke femrash për t’ju përshtatur skuadrës së vajzave.

Pas këtij momenti shef Renato nuk e ka mbajtur të qeshurën.

“O Zot ç’më ka gjetur mua me këta” u shpreh ai duke qeshur me të madhe.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.