“Komshia ime ka më shumë merak për burrin tim se ime më!”, aktorja shqiptare i përgjigjet pyetjes që e bëjnë të gjithë

| 19:23
SHPËRNDAJE

Aktorja Ina Gjonci, e ftuar në Pop Culture është ngacmuar për jetën e saj personale, për të cilën ka treguar se vazhdon të jetë vetëm.

-785-0-5c9fb29d46b9e

Por a e pyet mami shpesh atë kur do martohesh, duke qenë se kjo është një pyetje që vazhdon të bëhet rëndom.

“Mami jo, por sic e kam thënë në Stand Up, komshia e katit të 4, behet më shumë merak, pyet gjithmonë kur do martohem, edhe nëse unë do të shpik vaksinën e Covid ajo do thotë: Bravo po prap nuk ke një burrë”- ka thënë Ina duke qeshur.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.