Kola i përmendi “vjehrrin”, ja dhëndër i kujt është Mirel Josa

SHPËRNDAJE

Agustin Kola ka përmendur ‘vjehrrin’ në komentin për Mirel Josën, duke qenë se ky i fundit është martuar me vajzën e ish-trajnerit të shquar të Tiranës dhe Kombëtares, Shyqyri Rrelit, pra është dhëndri i tij.

rreli

Gjatë karrierës futbollistike, Josa ka luajtur rreth 27 ndeshje me fanellën e Kombëtares (kujtojmë numrin e pakët të aktiviteteve ndërkombëtare për kohën) si dhe ka kaluar kuotën e 100 ndeshjeve me fanellën e Tiranës.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKryemadhi: Situatë jashtëzakonisht e keqe, shtatori do të sjelli ngjarje politike
Artikulli tjetërKur Enveri kërcënonte Jugosllavinë: Do shpoj tunel dhe do të thaj Ohrin!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.