Kokaina rekord fshehur në banane/ I qeshur dhe ironik, shikoni si dukej në gjyq sot Arbër Çekaj

| 14:52
SHPËRNDAJE

Dy ditë pas ekstradimit në vendin tonë, Arbër Çekaj doli sot në gjyq për t’u njohur me masën e sigurisë ndaj tij, dhënë edhe më herët në mungesë.

Sic shkruan tch, Çekaj ka qeshur me ironi gjatë gjithë kohës që lexoheshin akuzat e rënda ndaj tij.

Ne fotot me poshte ju mund te shihni disa momente nga seanca ne gjyqin e sotem, në Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Çekaj eshte akuzuar pas kapjes së 613 kg kokainë, sasia rekord e kokaines se kapur ndonjehere ne Shqiperi, të fshehura në banane, sekuestruar në portin e Durrësit vitin e kaluar.

Ai u ekstradua dy ditë më parë nga Gjermania.

Screenshot_8-21 7-42 5-49 6-49 (1) 6-49 3-68 Screenshot_10-20

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.