Klubi turk shfrenon fantazinë, i vendos epitetin e Mesit talentit shqiptar

| 20:33
SHPËRNDAJE

Klubi turk i Ankara Keçiorenguçu që militon në Ligën e Dytë, e ka shfrenuar fantazinë, teksa i ka vendosur epitetin “GOAT”,  shqiptarit të Kosovës, Arb Manaj, i cili realizoi dopietë si dhe dha 2 asiste në kampionat.

kk-2 (1)

Kujtojmë që me epitetin “GOAT” më se shumti identifikohen yje si Lionel Mesi, Kristiano Ronaldo etj. Ky epitet ka kuptimin e “më i miri i të gjitha kohërave” në futboll.

fut

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.