Klose ka një djalë me emrin Luan, gruaja e tij është shqiptare?!

SHPËRNDAJE

Miroslav Klose, sulmues i përfaqësues gjermane hyri dje në historinë e futbollit, duke barazuar fenomenin Ronaldo, me 15 gola të shënuar në botërorë. Miroslav Klose është i martuar prej vitit 2004 me Silvian, e cila ka lindur në Poloni, ashtu si edhe Klose. Ata kanë dy fëmijë binjakë, njëri quhet Luan dhe tjetri Noah. Portale të ndryshme raportojnë se Silvia, edhe pse ka lindur në Poloni, është një vajzë shqiptare, më saktësisht me origjinë nga Mitrovica. Spekullimet kanë nisur nga emri i njërit prej djemve, i cili është një emër shqiptar, Luan.
[portfolio_slideshow]

Te lidhura

 

9 KOMENTET

Comments are closed.