Klea Huta merr vendimin e rëndësishëm për shëndetin e fëmijës, ja çfarë bën moderatorja e famshme

| 9:37
SHPËRNDAJE

Klea Huta pritet të bëhet së shpejti nënë e një djali. Moderatorja e famshme ka vendosur të ruajë qelizat staminale të bebit.

Klea Huta bëri të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram.

Ajo shkroi se e ka menduar këtë për të mirën e fëmijës së saj dhe se qelizat staminale kurojnë mbi 80 sëmundje.

“Pike se pari, si prinder, urojme te mos na duhen kurre, por ruajtja e tyre per ne do te thote siguri shendetesore.🤱🏼

Çdo prind do me te miren per femijen e tij👪

Kemi lexuar shume gjate shtatzanise dhe kemi mesuar per ruajtjen e qelizave staminale prej kordonit kerthizor👶🏻

Qelizat staminale trajtojne/kurojne mbi 80 semundje🧬

Per me teper qe mund te perdoren dhe per ne, mamin dhe babin apo motra/vellezer te ardhshem apo per kedo nga familjaret nese qelizat kane perputhshmeri🥰”-shkroi moderatorja.

  

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.