Klaudia Pepa pyet Alketa Vejsiun se kur do e shohim në një televizion ndërkombëtar, ja si përgjigjet moderatorja

SHPËRNDAJE

Një ditë më parë, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu vendosi që të niste një intervistë dixhitale. Ajo u tha ndjekësve të saj në “Instagram” se të gjithë mund t’i bënin pyetje në komente dhe se do t’u kthente përgjigje të gjithëve.

alketa klaudia

Pyetjet janë të shumta, por mes tyre bie në sy ai i shkruar nga balerina e famshme Klaudia Pepa. Kjo e fundit pyeti Alketën se kur do të bëhet pjesë e një televizioni ndërkombëtar.

Gjithashtu ajo tregoi se sa shumë e ndiqte Alketën: “Që e vogël lexoja gjithmonë intervistat e tua, më frymëzonin! Merrja shembull nga ty! Ndonjëherë kopjoja ndonjë frazë. Edhe sot ndaj të njëjtin mendim, vlerësim dhe dashuri për ty. Pyetja ime është: Edhe sa do të presim të të shohim në një TV ndërkombëtar?”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/klaudia-pepa-pyet-alketa-vejsiun-se-kur-do-e-shohim-ne-nje-televizion-nderkombetar-ja-si-pergjigjet-moderatorja/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Fshini menjëherë llogaritë tuaja sociale, shpifësira që ju shkatërrojnë", rrëfimi befasues i ekspertit të Microsoft
Artikulli tjetërZgjidhni një gur dhe gjeni se për çfarë keni nevojë në jetën tuaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.