Kjo foto do ju shkrijë së qeshuri, Marina zbulon se çfarë bën Getoari në kohën e lirë

SHPËRNDAJE

Ka disa muaj që çifti shumë i komentuar i showbiz-it shqiptar është larguar nga vëmendja e publikuat, duke mos publikuar shumë foto në rrjetet sociale, apo duke mos dalë në ekran.

Bëhet fjalë për moderatoren bukuroshe Marina Vjollca dhe këngëtarin, Getoar Selimi. Madje mos publikimi i fotove apo videove në “Instagram” bënë që të lindnin dyshimet se ajo ishte në pritje të ëmbël.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kjo-foto-do-ju-shkrije-se-qeshuri-marina-zbulon-se-cfare-ben-getoari-ne-kohen-e-lire/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakU plagosën sa hapën derën, pse i vunë granatë bashkëshortëve në derë të shtëpisë. Po hetohet ...
Artikulli tjetër“Ditënetët e librit”, 70 aktivitete për nder të letërsisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.