Kjo është Qeveria ‘Rama 2’, foto e parë me Metën në Presidencë

SHPËRNDAJE

Pas ceremonisë së betimit që u krye sot në orën 17:00 në Presidencë, kabineti qeveritar “Rama 2”, ka bërë edhe foton e parë me Presidentin Ilir Meta në shkallët e këtij institucioni. Ja si kanë pozuar ata:

fotoja e te gjitheve qeveria e re meta]qeveria rama te meta rama dhe meta

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMbeti jashtë qeverisë “Rama II”, ja mesazhi i prekës i Kodhelit për ushtarakët
Artikulli tjetërSkandal në Çorovodë, forcat e rendit tallen me ndeshjen e Kupës Tomori-Bylis

S'KA KOMENTE

Comments are closed.