“Kjo është prova dhe këto janë faktet”/ Klevis Balliu publikon videon: Votat u vodhën! Llumi i Rilindjes nuk dot pis heronjtë e Unazës

Apr 30, 2021 | 20:48
SHPËRNDAJE

Menjëherë pas zgjedhjeve rezultoi se zonat e Unazës së Re e prekur nga projekti i zgjerimit të rrugës dhe ku u zhvillua ndër protestat më të gjata votoi me shumicë për Partinë Socialiste.

fdd

Por, ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, thotë se kryebashkiaku Veliaj dhe PS mashtruan për këtë fakt për shkak të vjelljes së votave më 25 prill.

Sipas tij, llumi i Rilindjes nuk bën dot pis heronjtë e Unazës. Kujtojmë, se Balliu qëndroi dhe mbështeti për muaj të tërë banorët që iu shembën shtëpitë pa u dëmshpërblyer.

Reagimi i plotë:

Veliaj dhe PS e kishin të nevojshme për të mashtruar për Unazën sepse e dinë se nuk i kanë fituar zgjedhjet por i kanë VJEDHUR zgjedhjet në 25 Prill.

Kjo është PROVA dhe këto janë FAKTET.

Llumi i Rilindjes nuk bën dot pis HERONJTË E UNAZËS.

I falenderoj nga zemra të gjithë këta herojnë të demokracisë.

Zoti i bekoftë të gjithë qytetarët që luftojnë për demokraci.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/