Kjo është arsyeja pse të famshmet veshin këpucë më të mëdha

| 11:18
SHPËRNDAJE

E keni vënë re që yjet e “Hollywood”-it mbajnë këpucë një numër më të madh? Ndoshta mund të mendoni se kjo vjen ngaqë këpucët u janë dhënë nga markat e njohura si mënyrë reklamimi dhe nuk është dërguar numri i duhur.

Por në të vërtetë, shumë të famshme zgjedhin me qëllim të veshin këpucë më të mëdha për të parandaluar fryrjen e këmbëve apo krijimin e flluskave dhe plagëve.

Yjet e skenës dhe ekranit janë të detyruara të veshin taka të larta për orë të tëra e shpesh herë edhe gjatë gjithë natës.

Për të shmangur dhimbjen e këmbëve, VIP-at zgjedhin të veshin këpucë që janë së paku një numër më i madh. Duket se këto të fundit nuk e kanë problem këtë gjë dhe nëse vihet re nga paparacët apo njerëzit e tjerë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.