Kida humb njeriun e dashur, këngëtarja rrëqeth me fjalët: Gjithmonë në zemrën time…

SHPËRNDAJE

Sot është një ditë zie për këngëtaren shqiptare, Orhidea Latifi, e njohur me emrin e artit Kida.

kida1

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ajo ka bërë të ditur se ka humbur njeriun e dashur, gjyshen e saj.

Në foton e postuar Kida shfaqet duke puthur gjyshen e saj të ndjerë dhe e falenderon për çdo gjë që ka bërë për të.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kida-humb-njeriun-e-dashur-kengetarja-rreqeth-me-fjalet-gjithmone-ne-zemren-time/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.