Këta janë aktorët turq nuk flasin me njëri tjetrin

| 15:51
SHPËRNDAJE

“Peng i dashurisë”, seriali, i cili po pëlqehet shumë nga publiku. Kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme, ngjarje mjaft interesante po e mbajnë zgjuar kureshtjen e shikuesve, shkruan rtv21. Në rolet kryesore janë Erkan Meriç, me rolin e “Omerit” dhe Hazal Subasi në rolin e ”Zehras”.

Një çift, i cili kalon sakrifica të mëdha për shkak të familjeve të tyre, por që i kalojnë të gjitha fal dashurisë së tyre.

Dashuria e tyree filluar në serial çiftin e përcolli edhe në jetën reale por që nuk zgjati shumë.

Aktori 33 vjeçar dhe aktorja 23 vjeçare ishin në lidhje 2-vjeçare dhe lidhja e tyre mori fund në prill të këtij viti.

Mediat turke për dyshen shkruajnë, se në fillim ishin shokë kurse tani ata kanë ndarë rrugët e tyre dhe më nuk flasin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.