Kërkoi të fliste në telefon me familjen, sapo shoku i qelisë fjeti ai…40-vjeçari vret veten në burg

| 19:23
SHPËRNDAJE
 

46957

Një shqiptar në Bolonja i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në qelinë e paraburgimit.

Mediat italiane që raportojnë ngjarjen nuk japin të dhëna për identitetin e tij, por mësohet se është rreth moshës 40 vjeçare.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen teksa gdhihej e Diela.

Shqiptari raportohet se kishte qenë në paraburgim prej disa muajsh, dhe nuk ishte vetëm në qeli, por i burgosur tjetër nuk ka parë asgjë, pasi ishte në gjumë.

Ai mësohet se ishte në pritje të dilte në gjyq me akuzën për vjedhje dhe rezistencë ndaj një zyrtari publik.

Sipas zyrtarëve të burgut, shqiptari në orët e fundit para se të kryente aktin ekstrem kishte kërkuar dhe telefonuar familjen e tij.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.