Keni planifikuar të shkoni në plazh këtë të dielë? Mësoni parashikimin e motit për sot, nga e marta temperaturat nisin…

Jun 26, 2022 | 7:37
SHPËRNDAJE

Moti ditën e sotme do të vazhdojë të jetë nën ndikimin e masave të nxehta që do të pushtojnë të gjithë territorin.

moti-1

E gjithë dita parashikohet të jetë me mot me diell dhe kthjellime në të gjithë vendin.

Kjo situatë do të vazhdojë edhe përgjatë javës së ardhshme me temperatura të larta.

Ndërsa nga e marta vendi do të përshkohet nga masa ajrore më të nxehta duke kulmuar në fundjavë.

Capture

tirana
Harta, Windy.com

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura