Këngëtarja shqiptare rikthehet pas në kohë, publikon foton kur ishte 4 vjeç. E njihni?

| 11:11
SHPËRNDAJE

Personazhe të ndryshëm të njohur shpeshherë kthehen pas në kohë duke publikuar foto kur kanë qenë të vegjël.

Një prej tyre është edhe këngëtarja Flaka Krelani.

Ajo publikoi një foto në Instagram në moshën 4-vjeçare. Imazhi është realizuar në dimër, pasi këngëtarja shihet e veshur me xhup dhe me kapuç në kokë, ndërsa buzëqeshën,

“Baby Flaki 4”- shkruan ajo në përshkrimin e fotos.

Flaka është një këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar.

Vetëm një muaj më parë ajo solli këngën “Playa” në bashkëpunim me reperin amerikan Young Noble.

             

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.