Këngëtarja shqiptare qëndroi 10 muaj pa makijazh, ja rezultati (FOTO)

SHPËRNDAJE

Jemi mësuar gjithmonë që personazhet e famshme t’i shohim gjithnjë të kuruara deri në detaj. Por ndodh që edhe femrat e njohura të ekranit të qëndrojnë për muaj të tërë pa bërë makijazh.

VESA

E një ndër to është edhe këngëtarja Vesa Luma, e cila ka disa kohë që është zhvendosur në Zelandën e Re. Ajo ka postuar së fundmi në “Instastory” një foto ku shfaqet pa make-up dhe zbulon një sekret për fansat e saj.

Këngëtarja ka treguar që janë bërë 10 muaj që nuk ka vënë makijazh dhe se fytyra e saj tani ndihet më e freskët.

vesa1

“10 muaj pa makijazh dhe fytyra po ndihet sërish e freskët pas kaq vitesh”, ka shkruar ajo.

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.