Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Ndihem greke…

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme Eleni Foureira ka lindur në Fier dhe aty ka kaluar fëmijërinë. Por mesa duket një gjë e tillë nuk e bën të ndihet aspak shqiptare Elenin.

eleni

Së fundmi këngëtarja ka dhënë një intervistë për një televizion grek, ku ka theksuar se ndihet greke dhe jo shqiptare, pasi nuk ka jetuar në Shqipëri.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetarja-shqiptare-habit-me-deklaraten-ndihem-greke/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.