Këngëtarja shqiptare dhuroi 100 mijë euro, ja për çfarë do përdoren këto para

SHPËRNDAJE

Nesër është dita e parë e koncertit madhështor që do të mbahet në Kosovë. Në festivalin që do të zgjasë tri ditë do të performojnë artistët më të njohur shqiptar dhe të huaj.

dukagjin dua

Organizatori i këtij eventi është babai i këngëtares së famshme Dua Lipa, Dukagjini. Ky i fundit pak javë më parë kërkoi ndihmën e fansave që të mbështesin festivalin, por tashmë ai së bashku me të bijën morën vendimin e papritur.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetarja-shqiptare-dhuroi-100-mije-euro-ja-per-cfare-do-perdoren-keto-para/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.