Këngëtarja e njohur provokon me bikini, fansi e kritikon. Por ja si i përgjigjet ajo

| 14:26
SHPËRNDAJE
 

Mihrije Braha është një ndër këngëtaret që “plakja e ka harruar”. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe herë pas here publikon imazhe nga pushimet verore.

mihrije

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në llogarinë personale në Instagram ku shfaqet në bikini dhe kjo duket se nuk i ka pëlqyer të gjithëve.

Një komentues i ka shkruar asaj “Marre pasha Allahun nuk je as ne kohë e as ne trend”.

Mihrija ka reaguar menjëherë me fjalët “pse marre …nëse je i pa ditur punë e jotja…..a me të than të drejtën unë krejt i kom…ama bash krejt i kom….M B”.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar edhe në projektet e reja muzikore.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.