Këngëtarja e njohur Gwen Stefani festoi ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbushi (Foto)

| 12:55
SHPËRNDAJE

Duket e pabesueshme por këngëtarja amerikane Gëen Stefani ka mbushur plot 50 vjeç.

Fama e saj filloi të marrë ritme të shpejta që në fillimet e karrierës kur ajo filloi si vokaliste e grupit ‘No Doupt’.

Këngëtarja është shumë e dashur për publikun dhe edhe pse 50 vjeç, ajo vazhdon të ruajë një ‘freski’ në pamjen e saj.

Pictured: Gwen Stefani Mandatory Credit ?? Gilbert Flores/BroadimageONE LOVE MALIBU 12/2/18,King Gillette Ranch, Calabasas CA, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York 1+ (646) 827-9134 [email protected] http://www.broadimage.com

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.