Këngëtarja e famshme pozon krejtësisht nudo, fotot nuk kanë nevojë për përshkrim

SHPËRNDAJE

Javën e kaluar, Lady Gaga bëri 10 vjet që hyri në tregun e muzikës me këngën “The Fame”. Për të festuar këtë ngjarje të rëndësishme të karrierës së saj, këngëtarja me famë botërore realizoi disa fotografi nudo, të cilat i publikoi në profilin e “Instagram”-it.

lady

Nuk u bashkëngjiti asnjë përshkrim fotografive, veçse zbuloi se ato janë shkrepur nga fotografi i preferuar i Kim dhe Kanye’s, Eli Russell Linnetz.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetarja-e-famshme-pozon-krejtesisht-nudo-fotot-nuk-kane-nevoje-per-pershkrim/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.