Këngëtarja e famshme maskohet si grua e moshuar dhe flet shqip (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha është transformuar dhe nuk njihet në një video të fundit të publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”.

bebe

Por ajo që merr më së shumti vëmendjen në këtë video është se Bebe dëgjohet shuke folur në gjuhën shqipe.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetarja-e-famshme-maskohet-si-grua-e-moshuar-dhe-flet-shqip-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Môšum mo kânda drita!” tek arbëneshët e Zarës
Artikulli tjetërArrestohen tre shqiptarë në Itali, akuzon terror me armë dhe vjedhje të disa banesave

S'KA KOMENTE

Comments are closed.