Këngëtari i njohur shokon me deklaratën: Dua që fëmijët e mi të bëhen gay

SHPËRNDAJE

Ricky Martin është një prej figurave më të njohura botërore. Prej vitesh ai ka korrur mjaft sukses dhe këngët e tij dëgjohen kudo.

 

rickyy

Këngëtari i hitit “Vente pa ca” disa kohë më parë deklaroi se kishte preferenca të ndryshme seksuale, pasi pëlqente meshkujt.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetari-i-njohur-shokon-me-deklaraten-dua-qe-femijet-e-mi-te-behen-gay/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Air Albania", PD: Si u bë Sinan Idrizi pronar, 9 ditë para firmës së Ramës...
Artikulli tjetër“Ishalla do shkojë ndryshe puna ime", batuta e Ramës kur i kujtuan se në Lurë ishte edhe Mehmet Shehu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.