Këngëtari i njohur jep lajmin e hidhur për fansat, braktis muzikën për shkak të shëndetit

SHPËRNDAJE

“Liberta”, “Felicita dhe “Sempre sempre” janë disa nga hitet më të njohura të këngëtarit të njohur Al Bano Carrisi. Ky i fundit ishte i ftuar në “Mattino cinque”, ku dha një deklaratë që fansave të tij nuk do u pëlqejë aspak.

al bano

Carrisi konfirmoi edhe njëherë se do të heqë dorë përfundimisht nga muzika.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/kengetari-i-njohur-jep-lajmin-e-hidhur-per-fansat-braktis-muziken-per-shkak-te-shendetit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.